Druženje sa svetim Nikolom

U nedjelju su se naši mališani, članovi predškolske i dječje folklorne sekcije, družili sa svetim Nikolom. Naši najmlađi su, zajedno sa djecom iz igraonice DND Mače, razveselili prisutne svojim brojalicama, pjesmama, igrom i plesom, a publika ih je za njihovu hrabrost nagradila velikim pljeskom. Također ih je nagradio i sveti Nikola koji im je podijelio prigodne poklone.

Društvo „Naša Djeca“ Mače već dugi niz godina organizira druženje predškolske djece (1-6 godina) sa svetim Nikolom na kojem djecu razvesele poklonima, a socijalno ugroženu djecu daruju prigodnim paketom. Hvala im što su nas i ove godine pozvali da budemo dio njihovog programa te se nadamo i daljnjoj suradnji.